دسته‌بندی نشده

راه کار ام دی وان

شرکت ام دی وان، با توجه به آگاهی از اهمیت لزوم کنترل و نظارت بر عملکرد سیستم ها و دستگاه ها در چرخه صنعت و نیاز روز افزون صنعت به ابزارهای کنترل و اندازه گیری، مصمم گشت که در حوزه کنترل و آنالیز فرآیندها و پروسه های صنعتی، فعالیت خود را گسترش داده و به سبد کالای خود محصول جدیدی را اضافه نماید.
از این رو، با عنایت به سیاست های همیشگی خود، مبنی بر فعالیت در بالاترین سطح کیفی و انتخاب برترین برندها و شرکت های روز دنیا به عنوان شریک کاری خود، محصولات کنترل و آنالیز فلوک صنعتی را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده و با توجه به جایگاه فلوک در بازار بین المللی صنعت دنیا، محصولات این شرکت را جهت عرضه به بازار ایران، انتخاب نمود.
شرکت فلوک با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی های روز و استانداردهای بین المللی و به پشتوانه تجربه ۷۰ ساله خود در تولید تجهیزات اندازه گیری به عنوان معتبرترین شرکت در زمینه تولید دستگاه های کنترل شناخته شده است.
مجموعه ام دی وان با افتخار اعلام می دارد که فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی فلوک صنعتی در ایران از آذر ماه ۱۳۹۴، آغاز نموده و آمادگی کامل جهت فروش، ارائه خدمات پس از فروش، وارانتی و آموزش تجهیزات صنعتی فلوک را به فعالان حوزه صنعت دارد.
از آنجائیکه دریافت نمایندگی رسمی محصولات فلوک صنعتی، برای اولین بار است که در ایران توسط یک شرکت ایرانی (ام دی وان) صورت گرفته، بسیاری از فعالیت ها و خدمات ارائه شده از سوی مجموعه ام دی وان، برای نخستین بار است که در اختیار مشتریان ایرانی محصولات فلوک صنعتی قرار گرفته است.
خدماتی که ام دی وان به عنوان نماینده رسمی فلوک صنعتی در ایران، ارائه می دهد به شرح ذیل است :
۱- فروش : مجموعه ام دی وان با ایجاد انباری کامل از تمامی محصولات فلوک صنعتی و تجهیزات جانبی آن، نیاز مشتریان خود را در هر حوزه صنعت پاسخگو خواهد بود. هدف اصلی، تحویل سریع و به موقع کالا به مشتریان می باشد. محصولات بر اساس آخرین تکنولوژی های تولید شده توسط کمپانی مادر و گذشت کمترین زمان از تاریخ تولید آن محصول، انتخاب و آماده فروش می باشند.

 

 

 

 

 

 

۲- وارانتی : برای اولین بار در ایران، تمامی خدمات پس از فروش و وارانتی تجهیزات، مطابق با شرایط شرکت فلوک صنعتی، توسط مجموعه ام دی وان، ارائه می گردد. وارانتی محصولات به صورت یک ساله، دو ساله، سه ساله و یا مادام العمر بوده و مجموعه ام دی وان، به عنوان نماینده رسمی فلوک صنعتی در ایران، موظف به پیروی از تمامی دستورالعمل های خدمات پس از فروش و رعایت ارائه کلیه شرایط وارانتی شرکت فلوک می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

۳- کالیبراسیون : از مهمترین مشکلات موجود در بازار فعلی ایران، عدم دستیابی به امکان کالیبراسیون تجهیزات کنترل و آنالیز می باشد. شرکت ام دی وان، به پشتوانه شرکت فلوک، امکان شرایط کالیبراسیون سریع را در خارج از ایران فراهم نموده و در آینده بسیار نزدیک، شرایط کالیبراسیون در ایران را نیز فراهم خواهد نمود.

 

 

 

 

 

 

۴- آموزش : مجموعه ام دی وان در راستای سیاست مشتری مداری خود و بر حسب دستورالعمل های شرکت فلوک، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی تجهیزات فلوک صنعتی در داخل و یا خارج از ایران می نماید. این آموزش ها به دو دسته کلی تقسیم می گردند :
i. آموزش ناوبری دستگاه ها که به کاربران نحوه استفاده از منوها و کلید های دستگاه و طریقه گزارش گیری و بررسی گزارشات آموزش داده می شود.
ii. آموزش تخصصی فناوری هایی که دستگاه های فلوک، از آن فن آوری ها جهت کنترل و تست استفاده می نمایند. به عنوان مثال، آموزش ترموگرافی که به بررسی فناوری و تکنیک های تصویر برداری صنعتی می پردازد.

 

 

 

۵- اعطای نمایندگی : در جهت گسترش فعالیت در بازار و ارائه خدمات به کلیه صنوف در سراسر ایران، مجموعه ام دی وان اقدام به اعطای نمایندگی در تهران و شهرستان ها نموده است. شایان ذکر است، کلیه نمایندگی های رسمی مجموعه ام دی وان، مکلف به ارائه کلیه خدمات پس از فروش، وارانتی و آموزش مطابق با شرایط شرکت مادر و زیر نظر شرکت ام دی وان، به مشتریان خود می باشند.

 

 

 

 

 

 

۶- حلقه اطمینان :
i. ایجاد سیستم کنترلی پیام کوتاه برای شناسائی محصولات اصلی و تحت وارانتی شرکت ام دی وان
ii. ثبت خرید در فرم اطلاعات مخصوص مشتری در وب سایت شرکت ام دی وان
iii. صدور کارت وارانتی برای هر محصول خریداری شده دارای وارانتی
iv. ارسال پیامک های هشدار و یادآور در خصوص پایان زمان وارانتی و فرا رسیدن تاریخ کالیبراسیون و …
از جمله اقدامات شرکت ام دی وان، در راستای اطمینان بخشی به مشتریان خود از دریافت کالایی اوریجینال و دارای وارانتی می باشد.

 

پاسخ دهید